Przedstawiciel Handlowy

Lider branży instalacyjno – grzewczej zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • Praca na podległym terenie,
  • Realizacja polityki i wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Budowa silnej pozycji firmy na lokalnym rynku,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Uczestnictwo w targach.

Praca na terenie województwa: dolnośląskiego i opolskiego

Wymagania:
  • Doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy (preferowana branża budowlana, instalacyjna),
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Doskonała organizacja czasu pracy (praca w systemie Home Office),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Rozwój kariery zawodowej,
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.