Perspektywy dla Account Managera

account manager

Jakie zajęcia czekają na account managera? Czy jest możliwe, by po tego typu pracy mieć możliwość awansu? Jeśli tak – to na jakie stanowisko? Pytania się mnożą wraz z dynamicznym rozwojem na rynku pracy. Wydawać by się mogło, że dla każdego na rynku pracy jest miejsce. A szczególnie, jeśli chodzi o osoby związane z obsługą klienta.

Account Manager – jakie branże są najlepiej opłacalne?

Wiele firm oferuje account managerom dość wysoką stałą pensję. Natomiast, jeśli w zakresie ich obowiązków leży także sprzedaż – zapewne pensja ostatecznie będzie miała charakter prowizyjny. Jednak sama podstawa również nie będzie należała do najniższych.

Warto zatem zastanowić się, co tak naprawdę jest dla nas najbardziej istotne – czy ktoś, kto ma liczne zobowiązania finansowe może sobie pozwolić na wynagrodzenie prowizyjne?

Kolejnym aspektem są perspektywy zawodowe account managera. Obsługując klientów można awansować na koordynatora zarządzającego grupą doradców lub kogoś, kto szkoli osoby mające styczność z klientem. To zdecydowanie dwie najczęstsze drogi zawodowe.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *