Opiekun klienta

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Opiekun klienta
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0421
OBOWIĄZKI:
wg. wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wysokie zdolności interpersonalne, mile widziane doświadczenie handlowe oraz praca na stanowisku obsługi klienta.

Miejsce pracy:

Kielce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Podobne ogłoszenia

Opiekun klienta

Opiekun klienta,obsługa klienta, przyjmowanie, potwierdzanie zamówień, reklamacji, dbanie o dobrą relację z klientem, wprowadxzanie zamówień do systemu, ich modyfikacja, sprawdzanie ksiąg...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Lokalizacja: podkarpackie / Mielec

Data publikacji: wczoraj

Opiekun klienta z językiem angielskim

Zadania: obsługa partnerów biznesowych z całego świata, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych z zagranicy, utrzymanie dobrych relacji biznesowych, realizacja planów sprzedażowych,...

Więcej informacji

Firma:Asseco Data Systems S.A.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21

Data publikacji: wczoraj

Opiekun klienta

wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe. Komunikatywność.

Więcej informacji

Firma:Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Lokalizacja: świętokrzyskie / Kielce

Data publikacji: 2024-04-27

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.